Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Statybos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 5239
El. paštas stfdek@vgtu.lt

Makaronų tiltai

    
LIETUVOS ČEMPIONATAS „MAKARONŲ TILTAI 2016”
 
Penktą kartą vykstantis VGTU Statybos fakulteto renginys „Makaronų tiltai 2016“ šiemet ir vėl kviečia išbandyti jėgas statant tvirčiausią makaronų tiltą.
 
Suburkite 4 asmenų komandą ir pasitelkę makaronus, klijus ir fantaziją sukurkite tiltą, kuris galėtų atlaikyti kuo didesnę apkrovą. Praėjusių metų geriausias rezultatas bei Lietuvos rekordas – 251 kg. Įrodykit, kad galit jį pagerinti.
 
Tik nepamirškite, kad pastatytas tiltas turi būti ilgesnis nei 1 m, bet neviršyti 1,3 m, plotis – ne daugiau nei 13 cm, o aukštis – iki 65 cm. Tilto svoris turi neviršyti 1 kg.
 
Kaip ir praėjusiais metais, šiemet renginyje kviečiame dalyvauti moksleivius, studentus bei inžinierius iš visos Lietuvos.
 
Moksleiviai pirmiausiai turės įveikti atrankinius etapus, o šių etapų nugalėtojai balandžio 6 d. VGTU centriniuose rūmuose, 03 auditorijoje, kovos dėl geriausios moksleivių komandos vardo bei bilieto į Lietuvos čempionato „Makaronų tiltai 2016“ finalinį etapą.
 
Trys geriausiai pasirodžiusios moksleivių komandos pateks į čempionato finalą, kur varžysis su studentų ir inžinierių komandomis. Kad būtų lengviau kovoti su jau patyrusiais profesionalais, moksleiviams padovanosime VGTU Statybos fakulteto Tiltų ir specialiųjų statinių katedros atstovų konsultacijas.
 
Svarbiausios datos dalyviams:
  • 2016 balandžio 6 d. – dalyvių registracijos pabaiga.
  • 2016 balandžio 25 d., 1345 val., VGTU centriniai rūmai, prie 03 auditorijos – tiltų kvalifikacinė apžiūra.
  • 2016 balandžio 27 d., 16 val., VGTU centriniai rūmai, 03 auditorija – Lietuvos čempionato „Makaronų tiltai 2016“ finalinis etapas.
 
Registracija vyksta čia.
Lietuvos čempionato „Makaronų tiltai 2016” taisyklės.
 
Visas karščiausias, su čempionatu susijusias, naujienas sekite socialiniame tinklapyje „Facebook“.