Statybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Įteiktos inžinieriaus Leono Antano Maskaliūno stipendijos
Statybos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 5239
El. paštas stfdek@vgtu.lt

Įteiktos inžinieriaus Leono Antano Maskaliūno stipendijos

2017-05-10
Įteiktos inžinieriaus Leono Antano Maskaliūno stipendijos
2017 m. gegužės 5 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Aplinkos inžinerijos ir Statybos fakultetų studentams įteiktos Vydūno fondo mecenato, Vilniaus miesto visuomeninės organizacijos „Amerikos lietuvių kultūros namai“ steigėjo ir vicepirmininko, VGTU garbės nario, statybos inžinieriaus Leono A. Maskaliūno vardo stipendijos. Penktadienį vardinė stipendija buvo paskirta šiems studentams:
Indrei Staškevičiūtei, Sandy Začevič Pejič, Anai Jarkevič, Dovilei Godelytei ir Justui Kvederiui.
Inžinieriaus Leono Antano Maskaliūno iniciatyva jo vardo stipendija buvo įsteigta 2002 metais, o nuo 2003 metų skiriama Vilniaus Gedimino technikos universiteto Aplinkos inžinerijos ir Statybos fakultetų pažangiems studentams našlaičiams.