Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Statybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Konferencija „Efektyvus ir patikimas daugiabučių šiltinimas dabarčiai ir ateičiai“

Konferencija „Efektyvus ir patikimas daugiabučių šiltinimas dabarčiai ir ateičiai“

2017-03-07
Konferencija „Efektyvus ir patikimas daugiabučių šiltinimas dabarčiai ir ateičiai“
2017 metų kovo 3 dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko konferencija „Efektyvus ir patikimas daugiabučių šiltinimas dabarčiai ir ateičiai“, kurią organizavo VGTU Statybos fakultetas, Lietuvos statybininkų asociacija, Lietuvos inžinierių sąjunga ir Polistireninio putplasčio asociacija. Toks VGTU su partneriais organizuojamas renginys jau tampa tradiciniu, nes pagrindinė konferencijos tematika – daugiabučių namų modernizacija – šiuo metu yra ypač aktuali mūsų šalyje ir daugumos ekspertų nuomone gali tapti vienu iš pagrindinių Lietuvos ekonomikos augimo variklių. Dauguma Lietuvos gyventojų gyvena senos statybos daugiabučiuose namuose, todėl modernizacijos problema yra ypač aktuali ir visuomenei. Renginio aktualumą rodo ir gausus dalyvių skaičius – konferencijos pranešimų paklausyti ir padiskutuoti susirinko daugiau kaip šimtas statybos, projektavimo, administravimo, valdymo įmonių, statybos produkcijos gamintojų, jų asociacijų, mokslo ir studijų įstaigų bei kitų suinteresuotų fizinių ir juridinių asmenų atstovų.
Konferenciją atidarė ir jos dalyvius pasveikino VGTU rektorius A. Daniūnas ir Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojas S. Gentvilas. Įdomius ir daug diskusijų kėlusius pranešimus skaitė Būsto energijos taupymo agentūros, Lietuvos būsto rūmų, Statybos produkcijos sertifikavimo centro, Lietuvos statybininkų asociacijos, Pastatų sertifikavimo ekspertų asociacijos, UAB Projektų rengimo centro, BASF, KTU, LEI ir VGTU atstovai.
Konferenciją parėmė UAB Statybų ekonominiai skaičiavimai".
 
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Rita Valaitienė
    • Lina Bakšienė
    • Linas Juknevičius
    • Justė Kareivaitė