Statybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Mokomasis seminaras statybų profesionalams

Mokomasis seminaras statybų profesionalams

2017-01-25
Mokomasis seminaras statybų profesionalams
2017 metų sausio 24 dieną VGTU Statybos fakultete vyko mokomasis seminaras „Pastatų atnaujinimas: laikančiosios ir atitvarinės konstrukcijos“. Seminare dalyvavo profesionalai iš projektavimo, statybos ir kitų šio sektoriaus įmonių, taip pat nemažai VGTU mokslininkų. Renginio metu buvo nagrinėjamos pastatų priežiūros, jų būklės vertinimo, laikančiųjų konstrukcijų stiprinimo, atitvarinių mazgų projektavimo ir kitos šiuo metu statybų sektoriui aktualios problemos. Mokymus vedė patyrę VGTU Statybos fakulteto dėstytojai – doc. dr. Vidmantas Jokūbaitis ir doc. dr. Arnoldas Šneideris. Po renginio visi mokomojo seminaro dalyviai gavo kvalifikacijos kėlimą įrodančius pažymėjimus.