Statybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Papildomas paraiškų pildymas tikslinėms išmokoms 2018 m. pavasario semestre gauti

2018-04-03
Papildomas paraiškų pildymas tikslinėms išmokoms 2018 m. pavasario  semestre gauti
Informuojame, kad nuo 2018 m. balandžio 1 d. iki balandžio 16 d. prasideda prašymų teikimas per Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą (toliau — IS „PARAMA") tikslinei išmokai 2018 m. pavasario semestre papildomo priėmimo balandžio mėnesį gauti.

Studentai, norėdami gauti tikslinę išmoką papildomo priėmimo  metu, privalo per Fondo interneto tinklalapį [http://vsf.lrv.lt/lt] prisijungti prie IS „PARAMA" ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos prašymą (Tiksline išmoka 2018 m. pavasario semestras_balandis). Tik šiuo būdu užpildęs prašymą, studentas gali pretenduoti į tikslinę išmoką papildomo priėmimo metu.

Primename, kad tikslinė išmoka studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos.
Studentas, kuris užpildo prašymą papildomo priėmimo metu, tikslinė išmoka skiriama tik likusiam semestro laikotarpiui.