Statybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Paskirtos Lietuvos mokslų akademijos premijos konkursų nugalėtojams
Statybos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 5239
El. paštas stfdek@vgtu.lt

Paskirtos Lietuvos mokslų akademijos premijos konkursų nugalėtojams

2017-02-24
Paskirtos Lietuvos mokslų akademijos premijos konkursų nugalėtojams
​Lietuvos mokslų akademijos prezidiumas paskyrė 2016 m. LMA premijas jaunųjų mokslininkų ir doktorantų bei aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkursų nugalėtojams, taip pat LMA pagyrimo raštus konkursų dalyviams.
Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkurse, Biologijos, medicinos ir geomokslų skyriuje nugalėtoju tapo dr. Šarūnas Skuodis už darbą "Grunto savybių kaitos įvertinimas ir jos įtaka prognozuojant pagrindo elgseną", vadovas - prof. dr. A. Norkus.
Studentų mokslinių darbų konkurse​, Technikos mokslų skyriuje nugalėtoju tapo mgr. Paulius Skačkauskas už darbą "Amortizatoriaus konstrukcijos įtaka slopinimo charakteristikoms", vadovas - doc. dr. V. Vadluga.
Pagyrimo raštą Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriuje gavo mgr. Eivina Staniulytė ​už darbą "Holivudo komercinio kino analizė: sąsajos tarp vartotojų visuomenės, kasdienybės sąrangos ir filmų populiarumo", vadovas - prof. dr. T. Kačerauskas.
Laureatų apdovanojimai vyks š. m. balandžio pabaigoje per ataskaitinį LMA narių visuotinį susirinkimą.