Statybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Pratęsta registracija į alternatyviai pasirenkamus studijų dalykus

Pratęsta registracija į alternatyviai pasirenkamus studijų dalykus

2018-03-27
Pratęsta registracija į alternatyviai pasirenkamus studijų dalykus
Pratęsiama registracija į alternatyviai pasirenkamus studijų dalykus ateinantiems mokslo metams iki kovo 31 d. (imtinai)!!!

Studentai, kuriems ATEINANTIEMS mokslo metams (tiek rudens, tiek pavasario semestruose) yra numatyti alternatyviai pasirenkami studijų dalykai, su savo asmens duomenimis prisijungę prie mano.vgtu.ltprivalo užsiregistruoti į juos.

Registracijos instrukciją rasite čia

Pasibaigus numatytam pasirinkimo terminui, jei nesusidaro pilna grupė, fakultetas turi teisę nuspręsti perkelti studentus iš mažiau pasirinkusiųjų studijų dalyką į daugiau pasirinkusiųjų studijų dalyką tam, kad susidarytų pilna grupė. Apie pakeitimus bus informuojama el. paštu.

Neužsiregistravus šis dalykas tampa akademine skola.

Baigiamųjų darbų ir Praktikų rinktis nereikia.