Statybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Svečių iš Poznanės ekonomikos ir verslo universiteto vizitas

Svečių iš Poznanės ekonomikos ir verslo universiteto vizitas

2017-11-16
Svečių iš Poznanės ekonomikos ir verslo universiteto vizitas
2017 m. lapkričio 6–10 dienomis VGTU Statybos fakulteto Statybos valdymo ir nekilnojamojo turto katedroje pagal Erasmus+ akademinio personalo mobilumo programą viešėjo
Poznanės ekonomikos ir verslo universiteto atstovai: dr. Radosław Trojanek ir dr. Justyna Tanaś.

Vizito metu dalintasi nekilnojamojo turto rinkos modeliavimo patirtimi, aptarti naujausi ekonometrinio modeliavimo ir daugiakriteriai sprendimų priėmimo metodai.
Svečių susitiko su katedros mokslininkais, dirbančiais ekonometrinio modeliavimo ir daugiakriterių sprendimų priėmimo metodų taikymo nekilnojamojo turto rinkai srityje.
Vizito pabaigoje aptarti mokymosi rezultatai ir tolimesnio bendradarbiavimo planai.