Statybos fakultetas XVI tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2018

XVI tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2018

2018-02-08 10:00 val. — 2018-02-10 16:00 val.
Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo", Laisvės pr. 5, Vilnius

Paroda STUDIJOS kasmet sutelkia dešimtis tūkstančių moksleivių, planuojančių savo ateitį baigus mokyklą. Ir šiemet parodoje bus sutelktas šalies mokymosi ir žinių potencialas, skatinantis jaunus žmones domėtis studijų galimybėmis Lietuvoje, didinantis motyvaciją siekti išsilavinimo, parodantis siūlomų ateities galimybių naudą, įkvepiantis nebijoti netradicinių kelių bei semtis patirties ir žinių iš žinomų Lietuvos verslo, kultūros bei mokslo atstovų.

VGTU stende universiteto studentai, dėstytojai bei administracijos atstovai konsultuos moksleivius stojimo, studijų proceso ir kitais juos dominančiais klausimais.

VGTU taip pat kvies apsilankyti 4 salėje – INOVACIJŲ ALĖJOJE, kurioje:
  • padedant VGTU Antano Gustaičio aviacijos instituto dėstytojams ir studentams atsiras proga trumpam tapti orlaivio pilotu bei virtualioje aplinkoje pilotuoti ne tik mažą lėktuvą Cessna 172, bet ir didelį keleivinį lainerį Airbus A320 arba bepilotį orlaivį;
  • bus galima paragauti VGTU „LinkMenų fabriko“ specialiu blynų spausdintuvu sukurtų pačių įvairiausių formų blynų;
  • atsiras galimybė paversti geometriją muzikos garsais, t. y. išbandyti interaktyvų pultą, ant kurio sudėliota matematinė geometrija virsta harmoningai skambančia muzika;
  • bus galima išbandyti VGTU Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studentų sukurtas virtualios realybės programėles: pasivaikščioti virtualiame muziejuje bei išbandyti jėgas ginant krivio aukurą.
Konferencijų salėje 5.2 parodos metu vyks VGTU atstovų paskaitos ir seminarai. Dalyviai galės išgirsti apie inovatyvius saugos industrijos ateities sprendimus, dronus, transporto logistikos svarbą šiuolaikiniame gyvenime, stojimo į aukštąsias mokyklas naujoves. Jie galės daugiau sužinoti apie geodeziją, meikerių kultūrą ir technologines inovacijos kasdieniniame gyvenime bei tai, kiek kilogramų vadybos reikia perkeliant oro uostą.

Visą paskaitų tvarkaraštį galima parsisiųsti ČIA